Spínač regulace zrcátek ŠKODA FABIA I (6Y) 1999-2007

s funkcí vyhřívání zrcátek...
Doporučená nabídka almix.cz

Skladem • 1 varianta139 Kč87 % • 2 152 recenzíDalší informace

s funkcí vyhřívání zrcátek...

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v almix.cz

• Produkt byl o dost levnejsi, nez original od Skody
    • Jelikoz je to levny produkt z ciny a jedna se uz nejspis o slozitejsi zarizeni, vubec nefungovalo ovladani zrcatek

Obchod jednal vstricne, soucastku mi vymenil, ale bohuzel za dalsi nefunkcni. Dal uz jsem reklamovat nesla, prislo mi to zbytecne. Neni vina obchodu, jenda se o levne nekvalitni cinske soucastky.
    Jelikoz jsem predtim mela funkcni ovladani, jen zobacky nedrzely spinac uvnitr dveri, chtela jsem vymenit pouze vnejsi cast.
    Soucastku jsem nechala rozebrat. Vse vypadalo a vysypalo se ven, spousta plastu a nekvalitni prace byla evidentni a nebylo mozne jiz dat dohromady.

Produkt nemá žádné parametry.

s funkcí vyhřívání zrcátek

1zákazník doporučuje produkt